• Trénink dětí a mládeže ve volejbalu  Buchtel, Jaroslav

Trénink dětí a mládeže ve volejbalu

Buchtel, Jaroslav

  • anotace

Předkládaná publikace si klade za úkol přinést volejbalové veřejnosti širší poznatky z oblasti teorie a praxe tréninku dětí a mládeže ve volejbalu. Z hlediska věku zahrnuje děti od šesti do dvanácti let a mládež od dvanácti let (u děvčat do sedmnácti let a u chlapců do osmnácti let).
Úvod tvoří vybrané pasáže z pravidel všech pěti druhů minivolejbalu a šestkového volejbalu. V následujících kapitolách se pokračuje charakteristikou herních systémů, kombinací a činností jednotlivce ve volejbalu, jejich nácvikem a tréninkem s příklady průpravných a herních cvičení a druhů hry, které je možné použít pro trénink.
Každá z kapitol je zakončena diagnostikou herních a volejbalových dovedností. Celý text je doplněn názornými schématy, kinogramy a fotografiemi.
Publikace navazuje na učebnice Teorie a didaktika volejbalu a Trénink volejbalu, s nimiž tvoří celek pomáhající přispět k získání teoretických vědomostí a praktických didaktických znalostí pro nácvik a zdokonalování v tréninku zájemců o volejbal.
Učebnice je určena především posluchačům studia sportovních her se specializací na volejbal, učitelům, trenérům a cvičitelům mládeže.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Trénink dětí a mládeže ve volejbalu Buchtel, Jaroslav

  • Kód výrobku: Trénink dětí a mládeže ve volejbalu Buchtel, Jaroslav
  • Dostupnost: 1
  • 220CZK

  • Cena bez DPH: 220CZK