Nejsvětější trinosofie  hrabě de Saint-GermainKniha je vyprodaná, pokud chcete být informováni o vydání  knihy, zaregistrujte se na našem e-shopu

jakmile kniha vyjde, budete informováni jako první


2. VYDÁNÍ BUDE v roce 2024, může mít ale  zpoždění         Popis: 1× kniha, brožovaná, 104 stran, 14 × 20 cm, česky - více

          Nejsvětější trinosofie, bohatě ilustrovaný rukopis z konce 18. století, je jednou z nejkrásnějších knih hermetické tradice. Autorství tohoto francouzského anonymního rukopisu je dodnes předmětem dohadů a hypotéz.

            René Alleau, jehož obsáhlá studie tvoří úvod prvního českého vydání, dokazuje, že autorem knihy byl tajemný hrabě de Saint Germain.

                Text knihy, rozdělený do dvanácti kapitol v souladu se znameními zvěrokruhu, rozvíjí jedinečný duchovní příběh, působivou alegorii iniciace, cesty, odhalující tajemství zednářské legendy stejně jako taje alchymie a průběh Velkého Díla. Obrazový doprovod knihy tvoří původní celostránková vyobrazení spolu se záhlavími a koncovými vinětami jednotlivých kapitol a závěrečnými enigmatickými signaturami a nákresy tajných značek a šifer.

              Nejsvětější trinosofie vychází česky v překladu Ivo Purše, studii René Alleaua přeložila Anna Hánová.

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Nejsvětější trinosofie hrabě de Saint-Germain

  • Product Code: Nejsvětější trinosofie
  • Availability:
  • 225CZK

  • Ex Tax: 225CZK